DSC04067

Kněžmost

Kněžmost

Aktuality

péče
11.03.2021

Odlehčovací služby dostupné komunitě

Pečujete o své blízké? Potřebujete si odpočinout? Čeká vás operace? Nevíte si rady? Za finanční podpory EU realizujeme projekt "Odlehčovací služby dostupné komunitě". Období realizace projektu 1.1.2021 až 31.3.2022. 

 
Mlýny na Kněžmostce
26.11.2020

Mlýny na Kněžmostce

Představujeme Vám knihu Mlýny na Kněžmostce autora Václava Šolce, na jejímž vydání se spolupodílela i obec Kněžmost. Kniha navazuje na výstavu o mlýnech na Kněžmostce, kterou uspořádali v roce 2010 místní rodáci Jiří Jaroš a Theodor Honický. Kniha v prodeji na podatelně obce Kněžmost a v knihovně Kněžmost za 260,- Kč.

 
Plakát Mladoboleslavsko
25.11.2020

Kniha Mladoboleslavko

Objevte s námi Mladoboleslavsko, které není jen centrem automobilového průmyslu, ale nabízí i mnoho turistických potěšení. Na své si zde přijdou milovníci historie, přírody i techniky

 
logo cespost
30.09.2020

Změna otevíracích hodin na pobočce České pošty Kněžmost

Vážení občané, od 1. října 2020 proběhne zásadní změna otevíracích hodin na pobočce České pošty v Kněžmostě. Jde o zásadní krok, který zachová kvalitu poštovních služeb a zároveň dojde ke zvýšení zákaznické spokojenosti, a to i v případě, pokud by nastala další vlna koronavirové infekce. V pondělí a ve středu bude otevřeno v odpoledních hodinách (garantované otevření pošty až do 18 hodin) a v úterý, čtvrtek a pátek v dopoledních hodinách (garantované otevření pošty od 8 hodin).

 
klestí ze zahrady
19.09.2020

UPOZORNĚNÍ k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Upozorňujeme vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce.

 
Kostelní zvony
23.07.2020

Sbírka na obnovu zvonů a věžních hodin

Spolek přátel kultury Kněžmost představuje film věnovaný sbírce na obnovu zvonů a věžních hodin do kostela sv. Františka Serafínského v Kněžmostě.

 
 
load