z dronu (10)

Kněžmost

Kněžmost

Dopravní podnik Kněžmost se loučí

bus na web velký

Dopravní podnik končí v linkové dopravě, na zájezd Vás ale odveze


Vážení a milí cestující,

v roce 1997 se začala psát zajímavá historie Dopravního podniku Kněžmost. Založili jsme ho kvůli neustálému omezování spojů a zdražování jízdenek ze strany historicky zde působícího ČSAD. Za 24 let jsme odvezli do cíle miliony z Vás a ujeli obrovské množství kilometrů, ať jsme Vás vezli do práce, do školy, na nákup, za zábavou, nebo když jste si objednali náš autobus na soukromou jízdu do divadla, do přírody i na tábor.

Nečekali jsme, že po 24 letech se s Vámi budeme v linkové dopravě loučit, a že Vás v pátek 10. prosince povezeme naposledy. Od neděle 12. prosince 2021 Vás do cíle neodvezeme ani jednou z našich sedmi linek, od toho tady už budou jiní dopravci, kteří po nás přebírají nelehkou štafetu. Důvodem je integrace dopravy na Mladoboleslavsku do systému Pražské integrované dopravy. Podrobnosti naleznete na webu PID. Do Kněžmosta a okolí budou jezdit úplně nové linky 714, 718, 736 a 739.

Dobrou zprávou je, že Dopravní podnik Kněžmost nekončí úplně, stále tady budeme proto, abyste si mohli náš malý autobus objednat pro soukromou jízdu, ať už bude Váš cíl jakýkoliv. Nabízíme Vám pronájem malého autobusu pro 20 sedících cestujících. Stačí napsat na e-mail dp@knezmost.cz!

Některé roky nebyly lehké, ale jsme rádi, že jsme Vás vždy a bezpečně dovezli tam, kam jste potřebovali. Nakonec bychom chtěli poděkovat všem našim bývalým i současným zaměstnancům a lidem, kteří Dopravní podnik podporovali i jinak.

Buďte zdrávi a mějte dobrou náladu.


Vytvořeno 1.12.2021 11:19:40 | přečteno 1650x | stanislava.drdolova

Navigace

 

Vyhledávání

 
load