škola

Kněžmost

Kněžmost

Dotazníkové šetření k diplomové práci

Dotazník

Vážení obyvatelé místních částí Kněžmosta. Předkládáme vám možnost vyjádřit se k činnosti osadních výborů na území obce Kněžmost. 

Chcete se vyjádřit k činnosti osadních výborů?

Jmenuji se Dagmar Kohoutová, od narození žiji v Suhrovicích a život v místní části mi není lhostejný. Právě proto jsem se během studia regionálního rozvoje na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně zaměřila na činnost osadních výborů. V rámci mé diplomové práce „Osadní výbory jako nástroj místní samosprávy“ vznikl dotazník zaměřený na činnost osadních výborů v obci Kněžmost, o jehož vyplnění Vás tímto příspěvkem žádám. Anonymní dotazník je dostupný pomocí přiloženého QR kódu nebo tohoto odkazu (www.osadnivybory.webnode.cz). Papírová verze dotazníku je také dostupná v obecní knihovně v Kněžmostě.

Výsledky šetření budou sloužit pouze pro studijní účely. Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 10 minut. Dotazník je určen pouze pro obyvatele místních částí (Býčina, Čížovka, Drhleny, Chlumín, Koprník, Lítkovice, Malobratřice, Násedlnice, Solec, Soleček, Srbsko, Suhrovice, Úhelnice, Žantov) starších 15 let. Dotazník představuje Váš subjektivní názor, odpovědi tedy nejsou správné nebo špatné. V případě jakýchkoliv připomínek či komentářů se na mě prosím obraťte.

Za všechny Vaše odpovědi předem děkuji.

Dagmar Kohoutová, Suhrovice (dagmar.kohoutova@mail.muni.cz)

QR diplom
Vytvořeno 2.3.2022 16:31:01 | přečteno 118x | stanislava.drdolova

Navigace

 

Vyhledávání

 
load