DSC03860

Kněžmost

Kněžmost

Od ledna 2021 upřednostněte s finančním úřadem telefonickou komunikaci

dokument

NECHOĎTE - VOLEJTE - PODEJTE

Finanční úřad pro Středočeský kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, abyste nemuseli podstupovat rizika spojená s dopravou a osobní přítomností na finančním úřadě a jeho územních pracovištích.

Pro kontakt s územním pracovištěm v Mnichově Hradišti využijte přednostně

telefonní číslo 326779366

Pracovníci správce daně se vám budou ve věci daně z nemovitých věcí na uvedeném telefonu věnovat každý pracovní den, vždy MINIMÁLNĚ v době:

Po, St: 8:00 – 16:30 

Út, Čt: 8:00 – 14:30

Pá: 8:00 – 13.30

ve dnech od 4. ledna do 5. února 2021.

V měsíci lednu 2021 budou mnozí občané podávat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Finanční úřad pro Středočeský kraj si je vědom toho, že tato akce je každoročně spojená s kumulací poplatníků na podatelnách a také na odborných odděleních územních pracovišť Finančního úřadu pro Středočeský kraj.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci chceme tomuto předcházet, ovšem současně se nebráníme poskytováním služeb poplatníkům jako doposud (zejména pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí).

Toho bychom chtěli docílit především prostřednictvím telefonické komunikace, kdy na určených telefonních číslech, budou poplatníkům k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí, nebo spojí poplatníky přímo na pracovníky spravující konkrétní poplatníky (tedy své správce daně).

Telefonicky rovněž pomůžeme poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se s poplatníkem dohodneme na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu, nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu.

Vytvořeno 7.1.2021 14:08:41 | přečteno 287x | stanislava.drdolova

Navigace

 

Vyhledávání

 
load