DSC03862

Kněžmost

Kněžmost

Výběr daňových přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2022

Výběr daní

V měsíci lednu 2022 budou mnozí občané podávat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Finanční úřad pro Středočeský kraj si je vědom toho, že tato akce je každoročně spojená s kumulací poplatníků na podatelnách a také na odborných odděleních územních pracovišť Finančního úřadu pro Středočeský kraj.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci chtějí tomuto předcházet, ovšem současně se nebrání poskytováním služeb poplatníkům jako doposud (zejména pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí).

Toho by chtěli docílit především prostřednictvím telefonické komunikace, kdy na určených telefonních číslech, které Vám předkládáme, budou poplatníkům k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí nebo spojí poplatníky přímo na pracovníky spravující konkrétní poplatníky (tedy své správce daně).

Telefonicky rovněž pomůžou poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se s poplatníkem dohodnou na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu.

ikona souboruLeták s kontakty ke stažení zde.

Vytvořeno 5.1.2022 8:17:35 | přečteno 171x | stanislava.drdolova

Navigace

 

Vyhledávání

 
load