DSC04061

Kněžmost

Kněžmost

Koupaliště Kněžmost

Koupaliště

Otevřeno od 14. června 2021 od 12.00 hodin

INFORMACE PRO NÁVŠŤEVNÍKY K OTEVŘENÍ KOUPALIŠTĚ

OTEVŘENO: 12.00 – 19.00
Od víkendu (19.6.): 10.00 – 19.00 

Provoz koupaliště musí být regulován podle režimových opatření Ministerstva zdravotnictví pro danou chvíli.


PODMÍNKY PRO DOSPĚLÉ OSOBY A DĚTI OD 6 LET včetně

RT-PCR vyšetření nejdéle před 7 dny nebo POC test nejdéle před 72 hodinami na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (včetně z testů z práce či ze škol) a čestného prohlášení očkování proti onemocnění COVID-19:

  • od aplikace první dávky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ne více než 90 dní, od aplikace druhé dávky 14 dní,
  • od aplikace očkovací látky v případě jedno-dávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců,

laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

V případě jakékoliv změny vás budeme informovat.




Otevírací doba: denně v době sezóny a dále dle příznivého počasí od 10.00 do 19.00 hodin

Pro návštěvníky koupaliště, kteří využívají permanentky a chtějí chodit plavat i mimo otevírací dobu, jsou připraveny k zakoupení přístupové čipy. Cena čipu je stanovena na 80,- Kč. Vstup na koupaliště je možný pouze brankou, kterou otevřete právě čipem. Čip je nepřenosný a každý vstup bude zaznamenán, proto žádáme všechny plavce, aby nikoho dalšího nevpouštěli na bazén. Čipy budou vydávány pouze od 18 let věku. 

Nekrytý bazén má kruhový vstup s vodním hřibem. V areálu najdete travnatou plochu k opalování, brouzdaliště s masážní tryskou, sociální zařízení, převlékárnu, free Wifi a samozřejmě i stánek s občerstvením.

Vstupné dospělí:50,00 Kč
Vstupné děti od 6-15 let, studující, invalidní osoby a důchodci:30,00 Kč
Permanentka dospělí: 450,00 Kč
Permanentka děti od 6-15 let, studující, invalidní osoby a důchodci:300,00 Kč
Děti do 6ti let: Zdarma 
Čip:80,00 Kč

Návštěvní řád:
Koupaliště zahajuje provoz dle průběhu počasí na jaře, zpravidla během měsíce května. Ukončení provozu určuje vývoj počasí, zpravidla během měsíce září. Během letní sezóny je možné na koupališti přerušit provoz z důvodu nepříznivého počasí. Provozní doba je denně od 10:00 do 19:00 hodin - dle zájmu je možné prodloužit o 2 hodiny. Vstup na koupaliště je povolen pouze na platné vstupenky, denní nebo sezónní, které se prodávají v pokladně koupaliště. Pro majitelé permanentek je umožněn v rámci kondičního plavání vstup do bazénu i mimo provozní dobu koupaliště - s pomocí čipového systému a na vlastní nebezpečí. 

Sleva na vstupném pro děti od 6-15 let, studující, invalidní osoby a důchodci se poskytne na základě předloženého dokladu. Vstupné se platí vždy při vstupu na koupaliště. Sezónní vstupenka platí pro celou sezónu. Zakoupením vstupenky se návštěvník podřizuje všem pokynům a ustanovením návštěvního řádu koupaliště. Mládeži do 10 let je návštěva koupaliště povolena v doprovodu osoby starší 18 let. 

Návštěvníci se musí ve vlastním zájmu pohybovat opatrně a vyvarovat se zbytečným úrazům. Skákání do vody z postranních břehů bazénu je zakázáno. Skákání do vody z kratších stran bazénu je možné pouze na vlastní nebezpečí. Návštěvníci musí používat vhodný koupací oděv, chovat se slušně a ohleduplně. Jsou povinni dbát příkazů správy koupaliště a plavčíka. V případě neuposlechnutí a porušení řádu se vylučuje návštěvník z provozu koupaliště bez náhrady vstupného. Návštěvníci jsou povinni se před vstupem do bazénu řádně osprchovat. V areálu koupaliště je zakázáno jezdit na kole a motocyklu. Dále je do areálu zakázán vstup psům, kočkám a jiným domácím zvířatům. Na koupaliště není dovolen přístup osobám s virovým onemocněním, trpícím kožními parazity a vyrážkami, bacilonosičům, osobám zahmyzeným, jakož i příslušníkům rodin, v nichž se vyskytuje nakažlivá choroba a nemocný není od ostatních izolován dále osobám opilým či pod vlivem opiátů.

Popis areálu:
Koupaliště se nachází na obecním pozemku č. 1106 v k.ú. Kněžmost, v bezprostřední blízkosti sportovního areálu TJ Sokol Kněžmost. Rozměry bazénu: 25x10m + kruhový vstup, hloubka od 1,2m do 1,6m. V areálu se také nachází brouzdaliště pro děti o rozměrech 5x4 m o objemu cca 8m3. Hloubka brouzdaliště - 0,2 až 0,4m. 
Venkovní sprchy se nacházejí v počtu 2ks v těsné blízkosti bazénu. Do 20m od bazénu je umístěno sociální zařízení pro muže i ženy a místnost pro plavčíka. Odpočinková plocha je travnatá. V okolí bazénu jsou rozmístěné dřevěné lavičky k sezení a přístřešek pro mobilní občerstvení. 

Kontakt:
605 401 195

Adresa koupaliště:
Sokolská 219, Kněžmost

Provozovatel:
Obec Kněžmost, Na Rynku 51, Kněžmost
tel: 326 784 141
e-mail: obec@knezmost.cz
IČO: 00238023

Venkovní bazén

Koupaliště

Koupaliště

 
Koupaliště

Koupaliště

 
Koupaliště

Koupaliště

 
Koupaliště

Koupaliště

 
Koupaliště

Koupaliště

 
 
Vytvořeno 5.6.2020 21:51:55 - aktualizováno 9.6.2020 8:45:50 | přečteno 1761x | stanislava.drdolova
 
load