DSC04061

Kněžmost

Kněžmost

Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice

uhelnice po

v roce 2018
Po období příprav byla v letošním roce zrealizována akce "Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice", která zahrnovala kompletní výstavbu pozemní komunikace včetně úpravy přilehlého prostranství - vjezdů na pozemky, parkovacích stání a podélných zelených pásů.

Občanům místní části Úhelnice, konkrétně obyvatelům lokality nových rodinných domů na východním okraji, se výrazným způsobem vylepšilo prostředí.

Stavební práce:M-Silnice a.s.
Cena:2 716 311,50 Kč s DPH
Financuje:Obec Kněžmost

Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice

uhelnice pred

uhelnice pred

 
uhelnice po

uhelnice po

 
 
Vytvořeno 18.7.2018 15:26:38 | přečteno 1198x | tana

Investice a projekty

Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a připojení místní části Malobratřice Nový venkovní infopanel Pojďme se vzdělávat a bavit Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a při Revitalizace rybníka v Násedlnici Prodloužení vodovodu v místní části Suhrovice Výsadba stromů v ulici Západní a Lomená Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, II. etapa Rekonstrukce kabin TJ Sokol Kněžmost, rekonstrukce a rozšíření venkovních hracích ploch Vodojem v Srbsku WV Transportér Vznik studijního oddělení, přechod na nový knihovní systém a zahájení výpůjček e-knih Úhelnice - přeložka vodovodního přivaděče Obnova výsadby u bytových domů Kněžmost Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, I. etapa Nákup techniky pro JSDH obce Kněžmost Přístavba základní školy Kněžmost Vybavení odborných učeben ZŠ Kněžmost Rekonstrukce vodovodu v místní části Suhrovice, Kněžmost Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice Oprava Pražské ulice v Malobratřicích Nákup velkokapacitní požární cisterny na dopravu vody pro JSDH Kněžmost Stavební úpravy objektu čp. 218, Na Rynku Stavební úpravy jídelny ZŠ Kněžmost Rekonstrukce fasády radnice Oprava komunikace a pomníčku v místní části Srbsko Rozšíření severovýchodní větve skupinového vodovodu Přístavba spojovací chodby - propojení pavilonů MŠ Zateplení mateřské školky Rekonstrukce MK v obci Kněžmost Oprava balkonů a lodžií, čp. 24 (DPS) Oprava kapličky v místní části Chlumín Oprava chodníku v Nádražní ulici Oprava místní komunikace, Zahradní ulice Nové schodiště v Solci Přístavba nového pavilonu MŠ Kněžmost
 
load