DSC06507

Kněžmost

Kněžmost

Přístavba spojovací chodby - propojení pavilonů MŠ

Po rekonstrukci

/duben 2015/

Ještě před zahájením prací na zateplení budovy Mateřské školy v Kněžmostě dojde k realizaci související a doplňující investiční akce, a to k provoznímu propojení obou pavilonů – komunikační spojení žluté a zelené třídy novou spojovací chodbou.
Objemem stavebních prací sice nevelká akce, přinese ale velké zjednodušení v denním provozu mateřské školy – po letitých komplikacích při přesunu dětí mezi pavilony resp. třídami bude konečně vyřešen přechod bez obtíží a omezení.

Stavební práce: SPIDERS s r.o., Liberec
Cena: 1 377 905,– Kč (včetně DPH)
Financuje: Obec Kněžmost


pristavba_chodby_ms

Po rekonstrukci

Po rekonstrukci

 
Před rekonstrukcí

Před rekonstrukcí

 
 
Vytvořeno 4.9.2023 14:33:33 | přečteno 863x | ernest

Investice a projekty

Nové přechodové místo v ulici Branžežská Altánek pro seniory DPS Prodloužení Luční ulice Mlatové cesty na hřbitově Kněžmost Volnočasová zahrada ZŠ Kněžmost Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a připojení místní části Malobratřice Nový venkovní infopanel Pojďme se vzdělávat a bavit Obnova zvonů a věžních hodin kostela sv. Františka Serafínského v Kněžmostě Revitalizace rybníka v Násedlnici Prodloužení vodovodu v místní části Suhrovice Výsadba stromů v ulici Západní a Lomená Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, II. etapa Dopravní podnik Kněžmost má nový autobus Rekonstrukce kabin TJ Sokol Kněžmost, rekonstrukce a rozšíření venkovních hracích ploch Vodojem v Srbsku WV Transportér Rekonstrukce kostela sv. Fr. Serafínského v Kněžmostě Úhelnice - přeložka vodovodního přivaděče Obnova výsadby u bytových domů Kněžmost Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, I. etapa Nákup techniky pro JSDH obce Kněžmost Přístavba základní školy Kněžmost Vybavení odborných učeben ZŠ Kněžmost Rekonstrukce vodovodu v místní části Suhrovice, Kněžmost Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice Oprava Pražské ulice v Malobratřicích Nákup velkokapacitní požární cisterny na dopravu vody pro JSDH Kněžmost Stavební úpravy objektu čp. 218, Na Rynku Stavební úpravy jídelny ZŠ Kněžmost Rekonstrukce fasády radnice Oprava komunikace a pomníčku v místní části Srbsko Rozšíření severovýchodní větve skupinového vodovodu Přístavba spojovací chodby - propojení pavilonů MŠ Zateplení mateřské školky Rekonstrukce MK v obci Kněžmost Oprava balkonů a lodžií, čp. 24 (DPS) Oprava kapličky v místní části Chlumín Oprava chodníku v Nádražní ulici Oprava místní komunikace, Zahradní ulice Nové schodiště v Solci Přístavba nového pavilonu MŠ Kněžmost
 
load