z dronu (10)

Kněžmost

Kněžmost

Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, I. etapa

Rekonstrukce

rok 2020

V létě roku 2020 byla dokončena rekonstrukce místních komunikací - části ulic Západní a Lomená. Z rozpočtu obce bylo opraveno více jak 400 metrů pozemní komunikace, a to včetně přilehlých ploch zeleně, parkovacích stání a vstupů resp. vjezdů k objektům. Současně s těmito pracemi byla umožněna realizace akce jiného investora - pokládka optického kabelu. 

Dále budou probíhat přípravné práce s cílem zajistit realizaci rekonstrukce zbývajících úseků místních komunikací v této lokalitě v co nejbližším termínu.

Náklady na projekt:

Stavební práce:COLAS CZ, a.s.
Hrazeno z rozpočtu obce Kněžmost:7 000 316,18 Kč 

ikona souboruSmlouva o dílo

ikona souboruDodatek č. 1 smlouvy 

ikona souboruMapa plánované výstavby ke stažení zde

Rekonstrukce Západní, Lomená I. etapa

Původní stav

Původní stav

 
Původní stav

Původní stav

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Rekonstrukce

Rekonstrukce

 
Aktuální stav

Aktuální stav

 
Aktuální stav

Aktuální stav

 
 
Vytvořeno 13.3.2020 14:13:02 - aktualizováno 2.11.2020 14:14:27 | přečteno 677x | stanislava.drdolova

Investice a projekty

Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a připojení místní části Malobratřice Nový venkovní infopanel Pojďme se vzdělávat a bavit Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a při Revitalizace rybníka v Násedlnici Prodloužení vodovodu v místní části Suhrovice Výsadba stromů v ulici Západní a Lomená Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, II. etapa Rekonstrukce kabin TJ Sokol Kněžmost, rekonstrukce a rozšíření venkovních hracích ploch Vodojem v Srbsku WV Transportér Vznik studijního oddělení, přechod na nový knihovní systém a zahájení výpůjček e-knih Úhelnice - přeložka vodovodního přivaděče Obnova výsadby u bytových domů Kněžmost Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, I. etapa Nákup techniky pro JSDH obce Kněžmost Přístavba základní školy Kněžmost Vybavení odborných učeben ZŠ Kněžmost Rekonstrukce vodovodu v místní části Suhrovice, Kněžmost Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice Oprava Pražské ulice v Malobratřicích Nákup velkokapacitní požární cisterny na dopravu vody pro JSDH Kněžmost Stavební úpravy objektu čp. 218, Na Rynku Stavební úpravy jídelny ZŠ Kněžmost Rekonstrukce fasády radnice Oprava komunikace a pomníčku v místní části Srbsko Rozšíření severovýchodní větve skupinového vodovodu Přístavba spojovací chodby - propojení pavilonů MŠ Zateplení mateřské školky Rekonstrukce MK v obci Kněžmost Oprava balkonů a lodžií, čp. 24 (DPS) Oprava kapličky v místní části Chlumín Oprava chodníku v Nádražní ulici Oprava místní komunikace, Zahradní ulice Nové schodiště v Solci Přístavba nového pavilonu MŠ Kněžmost
 
load