DSC03860

Kněžmost

Kněžmost

WV Transportér

DSC06491
rok 2020

NOVÉ AUTO PRO TECHNICKOU ČETU 

Koncem roku 2020 dorazil Ježíšek do Kněžmosta, aby nám předal nový nákladní automobil značky WV Transportér. Je to krásné nákladní auto s prodlouženou kabinou pro šest osob. Za kabinou je umístěn kaslík na lopaty, hrábě a další náčiní. Velikým plusem je sklápěcí korba, která ušetří spoustu práce s vykládáním materiálu. Automobil je vybaven závěsným zařízením, takže lze připojit přívěsný vozík, na kterém se převáží sekací traktůrek. A třešničkou na dortu jsou dva majáky, které dodávají vážnost tomuto automobilu, ale zvyšují i bezpečnost při práci.

Tento „krasavec“ nahradí „starší dámu“ a to Škodu Fábii, vyrobenou v roce 2005, takže letos jí bude úctyhodných 16 let. Navíc této Fábii skládám velkou poklonu, neboť vyjížděla denně a nikdy nás nenechala ve štychu.

Přeji nám všem, aby i tento nový WV Transportér odváděl dobrou práci ke spokojenosti nás všech.

Závěrem bych chtěl poděkovat panu starostovi Ing. Karlu Hlávkovi, panu místostarostovi Ing. Adamu Pospíšilovi, radě obce a všem ostatním, kteří se podíleli na zajištění financí a koupi tohoto vozidla pro potřeby obce Kněžmost.

Libor Nový, vedoucí TČ obce Kněžmost
Cena celkem s DPH: 399 300,00 Kč

WV Transportér

DSC06491

DSC06491

 
DSC06492

DSC06492

 
DSC06493

DSC06493

 
DSC06496

DSC06496

 
DSC06494

DSC06494

 
 
Vytvořeno 30.4.2021 17:37:33 | přečteno 474x | stanislava.drdolova

Investice a projekty

Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a připojení místní části Malobratřice Nový venkovní infopanel Pojďme se vzdělávat a bavit Rozšíření sítě veřejného vodovodu na území obce Kněžmost, místní část Soleček, Solec a Chlumín a při Revitalizace rybníka v Násedlnici Prodloužení vodovodu v místní části Suhrovice Výsadba stromů v ulici Západní a Lomená Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, II. etapa Rekonstrukce kabin TJ Sokol Kněžmost, rekonstrukce a rozšíření venkovních hracích ploch Vodojem v Srbsku WV Transportér Vznik studijního oddělení, přechod na nový knihovní systém a zahájení výpůjček e-knih Úhelnice - přeložka vodovodního přivaděče Obnova výsadby u bytových domů Kněžmost Rekonstrukce místních komunikací, ulice Západní a Lomená, I. etapa Nákup techniky pro JSDH obce Kněžmost Přístavba základní školy Kněžmost Vybavení odborných učeben ZŠ Kněžmost Rekonstrukce vodovodu v místní části Suhrovice, Kněžmost Místní komunikace a veřejná účelová komunikace Úhelnice Oprava Pražské ulice v Malobratřicích Nákup velkokapacitní požární cisterny na dopravu vody pro JSDH Kněžmost Stavební úpravy objektu čp. 218, Na Rynku Stavební úpravy jídelny ZŠ Kněžmost Rekonstrukce fasády radnice Oprava komunikace a pomníčku v místní části Srbsko Rozšíření severovýchodní větve skupinového vodovodu Přístavba spojovací chodby - propojení pavilonů MŠ Zateplení mateřské školky Rekonstrukce MK v obci Kněžmost Oprava balkonů a lodžií, čp. 24 (DPS) Oprava kapličky v místní části Chlumín Oprava chodníku v Nádražní ulici Oprava místní komunikace, Zahradní ulice Nové schodiště v Solci Přístavba nového pavilonu MŠ Kněžmost
 
load